Zaproszenie na wykłady specjalistyczne wybitnych zagranicznych wykładowców z zakresu prawa europejskiego i prywatnego

Szanowni  Państwo,
W kwietniu, maju i w czerwcu Wydział Prawa i Administracji UKSW oraz Wydział Prawa Kanonicznego UKSW będą gościć wybitnych zagranicznych profesorów prawa z Portugalii, Włoch i USA, którzy przedstawią wykłady poświęcone prawu europejskiemu i prywatnemu.

Już 7 kwietnia br. w godz. 11.30-13.00 w sali 116 w Auditorium Maximum odbędzie się pierwszy wykład Pana Prof. Angelo Viglianisi Ferraro pt. „Personal Rights and their Limits in the European and Italian Private Law”.

Natomiast 8 maja br. Pani Prof. Rute Texeira Pedro w godz. 10.30-12.00 w sali 327 w Aduitorium Maximum przedstawi wykład pt.: „Medical Malpractice”.

Po wykładach odbędą się spotkania mające na celu ustalenie zasad międzynarodowej współpracy naukowej z ośrodkami reprezentowanymi przez zaproszonych Profesorów, którzy pełnią w nich rolę osób odpowiedzialnych za współpracę międzynarodową i naukową oraz Program Erasmus.

O wykładzie czerwcowym Pana Prof. Michaela Bazylera powiadomimy Państwa w najbliższym czasie.

Wykłady są skierowane do studentów i pracowników zainteresowanych problematyką prawa europejskiego i prywatnego oraz współpracą międzynarodową, również w obszarze pozyskiwania grantów naukowych.

Serdecznie zapraszamy!

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: m.swierczynski@uksw.edu.pl lub z.wieckowski@uksw.edu.pl (WPiA) oraz l.brancusi@uksw.edu.pl (WPK)