Wyniki rekrutacji uzupełniającej studentów i doktorantów WPK UKSW do Programu Erasmus+ na wyjazd na praktyki w instytucji zagranicznej

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 maja 2017 roku odbyło się posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej ds. Programu Erasmus+ Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW w celu przeprowadzenia III etapu rekrutacji uzupełniającej studentów i doktorantów Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW do Programu Erasmus+ na wyjazd na praktyki w instytucji zagranicznej.

W trakcie posiedzenia Komisja Rekrutacyjna rozpatrzyła wnioski kandydatów z Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW oraz podjęła decyzje w sprawie zakwalifikowania kandydatów do wyjazdu na praktyki w instytucji zagranicznej.

Wyniki rekrutacji uzupełniającej studentów i doktorantów Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW do Programu Erasmus+ na wyjazd na praktyki w instytucji zagranicznej (do pobrania)

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z obowiązującą na Wydziale Prawa Kanonicznego UKSW Procedurą Rekrutacyjną Programu Erasmus+, studentowi przysługuje prawo odwołania się od decyzji Komisji Rekrutacyjnej do Dziekana Wydziału w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników postępowania rekrutacyjnego. Odwołanie składa się w formie pisemnej. Decyzja podjęta przez Dziekana Wydziału jest ostateczna.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Programie Erasmus+ znajdującymi się na stronie internetowej Działu Współpracy Międzynarodowej UKSW (www.dwm.uksw.edu.pl) oraz na stronie internetowej Programu Erasmus+ (www.erasmusplus.org.pl).