Doktorat s. mgr Elżbiety Sikorskiej

Dnia 27 czerwca 2017 roku na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej s. mgr Elżbiety Sikorskiej. Doktorantka przedłożył Radzie Wydziału rozprawę pt. „Transitus w ramach życia konsekrowanego w Kościele łacińskim w świetle prawa powszechnego i własnego w latach 1983-2011”.
     Praca doktorska została napisana pod kierunkiem ks. prof. dr. hab. Wiesława Kiwiora. Recenzentami rozprawy byli ks. dr hab. Robert Kantor (UPJPII) i ks. prof. UKSW dr hab. Marek Stokłosa.
     Rada Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, biorąc pod uwagę wyniki egzaminu doktorskiego, walor naukowy przedłożonej pracy właściwy rozprawom doktorskim, opinie recenzentów oraz pozytywny wynik obrony nadała s. mgr Elżbiecie Sikorskiej stopień naukowy doktora nauk prawnych w zakresie prawa kanonicznego.

W imieniu Wydziału Prawa Kanoniczego UKSW składamy Siostrze Doktor serdeczne gratulacje.