PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo! Serdecznie dziękuję wszystkim Wykładowcom i Paniom w Sekretariacie za trud i współpracę w całym roku akademickim 2016/2017. Dziękuję prodziekanom, kierownikom: studiów doktoranckim, niestacjonarnych, podyplomowych oraz kursów dokształcających. Szczególne podziękowanie kieruję pod adresem sekretarzy Rady Wydziału. Słowa uznania i podziękowania adresuję do członków komisji senackich i wydziałowych. Pragnę też wyrazić uszanowanie i słowo dziękuję wszystkim zaangażowanym w redakcjach naszych trzech czasopism wydziałowych. Dziękuję również Studentom i Doktorantom - członkom Rady Wydziału - za sumienne wypełnianie tego obowiązku i miłą współpracę. Słowa podziękowania również kieruję pod adresem osób zaangażowanych w konkursach i sympozjach wydziałowych, pracujących w samorządzie studenckim i doktoranckim, oraz poradni prawnej. Bóg zapłać za pracę. Życzę Państwu dobrego odpoczynku i pięknego urlopu.
Dziekan WPK