YOUNG STARTER ? Głodni Sukcesu!

Jeszcze do 15 września można się zarejestrować do udziału w polskiej edycji ?Young Starter - Głodni Sukcesu!? (www.youngstarter.pl). Young Starter ma ułatwić młodym ludziom start na rynku pracy oraz zakładanie własnych firm. Uroczysta inauguracja odbędzie się 3 października w Ministerstwie Gospodarki, z udziałem wicepremiera, ministra gospodarki, Waldemara Pawlaka.
Wśród prelegentów znajdują się uznane autorytety świata biznesu i nauki, m.in.: Patryk Góralowski (Microsoft), Konrad Wróbel (mBank), Monika Rękawek (Giełda Papierów Wartościowych), Krystyna Jarek (Kompania Piwowarska), Lech C. Król (Adwertajzing), Piotr Krupa (KRUK S.A.), Marcin Beme (Audioteka PL) Jacek Pogorzelski (Prime Code) i inni.
Young Starter to cykl specjalistycznych interaktywnych zajęć, przeznaczonych dla osób w wieku 18-35 lat, które myślą o założeniu własnej firmy lub chcą rozpocząć karierę zawodową w korporacji. Ideą projektu jest wskazanie uczestnikom ?ścieżki zwycięzcy?, która wiedzie od pomysłu, przez projekt i biznesplan, po stworzenie marki i wprowadzenie jej na rynek. W tym celu 300 najzdolniejszych osób spotka się w trakcie czterodniowego kongresu (3, 12, 19, 26 października 2012 r.)  z liderami polskiego biznesu, gdzie podczas licznych warsztatów eksperckich będą zdobywać cenną wiedzę i umiejętności. Wykłady odbędą się m. in. w Ministerstwie Gospodarki, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.
Zapraszamy! Więcej informacji i rejestracja: www.youngstarter.pl
http://www.facebook.com/YoungStarter  www.mid.edu.pl
Udział w Young Starter jest całkowicie nieodpłatny.O przyjęciu decyduje m.in. kolejność zgłoszeń i uzasadnienie chęci udziału w Young Starter.
Rejestracja kończy się 15 września 2012 r.
Organizatorzy: Fundacja Międzynarodowy Instytut Demokracji
Partnerzy: Centrum ŁOWICKA Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy; Ośrodek Analiz Politologicznych UW; Fundacja Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego; Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Patroni honorowi: Minister Gospodarki; Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego; Minister Pracy i Polityki Społecznej; Prezydent m. st. Warszawy
Mecenasi: mBank; Kompania Piwowarska; Microsoft; KRUK SA; GPW; Carrywater; Adwertajzing
Patroni Medialni: Radio Kampus; Uniwerek TV; Perspektywy; Res Publica Nowa; BRIEF; Students.pl; Kariera.pl; BusinessWoman&Life; PracaDlaStudenta; Popler.