Rada Dyscypliny

Skład Rady Dyscypliny:
1. Ks. dr hab. Marek STOKŁOSA, prof. UKSW- Przewodniczący Rady
2. Ks. dr hab. Tomasz BIAŁOBRZESKI, prof. UKSW - Zastępca Przewodniczącego Rady
3. Ks. dr hab. Dariusz BOREK, prof. UKSW
4. Ks. dr hab. Arkadiusz DOMASZK, prof. UKSW
5. Ks. prof. dr hab. Ginter DZIERŻON
6. Ks. dr hab. Tomasz GAŁKOWSKI, prof. UKSW
7. Ks. prof. dr hab. Zbigniew JANCZEWSKI
8. Ks. prof. dr hab. Wiesław KIWIOR - urlop
9. Ks. dr hab. Jan KRAJCZYŃSKI, prof. UKSW 
10. Ks. dr hab. Piotr RYGUŁA, prof. UKSW
11. Ks. dr hab. Marek SAJ, prof. UKSW
12. Ks. dr hab. Marek STĘPIEŃ, prof. UKSW
13. S. dr hab. Bożena SZEWCZUL, prof. UKSW
14. Ks. dr Jan DOHNALIK - przedst. mł. parc.
15. Ks. dr Rafał KAMIŃSKI - sekretarz
16. Dr Michał PONIATOWSKI - przedst. mł. prac.
17. Ks. dr Andrzej SACHER - przedst. mł. prac.
18. Mgr lic. Angelo DĄBROWSKI - przedst. doktorantów
 
 

Terminarz  posiedzeń Rady Dyscypliny w roku akademickim 2019-2020

24.09.2019 r.
15.10.2019 r.
19.11.2019 r.
17.12.2019 r.
14.01.2020 r.
25.02.2020 r.
17.03.2020 r.
21.04.2020 r.
19.05.2020 r.
02.06.2020 r.
23.06.2020 r.
(terminy mogą ulec zmianie)

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach