Wybory Zarządu Studenckiej Poradni Prawnej WPK UKSW – 28 grudnia 2020 roku, godz. 18.00

W porozumieniu z Księdzem Dziekanem WPK, Opiekun Studenckiej Poradni Prawnej WPK UKSW zaprasza wszystkich jej Członków na zebranie Poradni, które odbędzie się w dniu 28 grudnia 2020 roku, o godz. 18.00.

Zebranie odbędzie się on-line, za pośrednictwem platformy MS Teams (każdy z Członków Poradni dołącza samodzielnie do zespołu "Studencka Poradnia Prawna WPK" za pomocą kodu zespołu: gci3yll).

W trakcie zebrania przeprowadzone zostaną wybory do Zarządu Studenckiej Poradni Prawnej WPK UKSW oraz przedstawiony zostanie plan działania Poradni w bieżącym roku akademickim.

Jednocześnie prosi się o zgłaszanie kandydatów do Zarządu Poradni poprzez wiadomość przesłaną w zespole MS Teams "Studencka Poradnia Prawna WPK". Zgłaszanie kandydatów będzie także możliwe w trakcie zebrania. Wybory odbędą się poprzez formularz MS Forms, z zachowaniem tajności oddanych głosów.