XI Ogólnopolski Konkursu Prawa Kanonicznego

10 marca 2021 r. odbył się XI Ogólnopolski Konkursu Prawa Kanonicznego. Konkurs odbył się na platformie Teams. Wydarzenie było przygotowane przez Koło Studenckie Utriusque Iuris Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW. Tematem tegorocznego konkursu były: „Przestępstwa zarezerwowane Kongregacji Nauki Wiary”.

W konkursie wzięło udział 12 studentów i studentek z 4 Uniwersytetów - Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II (Lublin), Uniwersytet Papieski Jana Pawła II (Kraków), Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (Poznań) oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Warszawa).

Uczestnicy zaczęli od rozwiązywania testu. Następnie odpowiadali na 2 wylosowane pytania. W klasyfikacji grupowej studenci w 3-osobowych zespołach rozwiązywali zadanie praktyczne - kazus.

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce – Daniel Tomczak, UPJPII

II miejsce – Tomasz Kisiel, UPJPII

III miejsce - Adrian Redzynia, UPJPII.

Wyniki klasyfikacji grupowej:

I miejsce - UPJPII