Msza Święta w intencji ś.p. Tomasza Kowalczyka

Zmarł Pan Tomasz Kowalczyk - dyrektor Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego w Warszawie

Z przykrością informujemy, że w dniu 9 marca 2021 roku zmarł Pan Tomasz Kowalczyk - dyrektor Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

Pan Tomasz Kowalczyk był bardzo zaangażowany we współpracę z Uczelnią i Wydziałem Prawa Kanonicznego. Dzięki Jego staraniom doszło do podpisania umów o współpracę naukowo – dydaktyczną z kilkoma wydziałami UKSW, w tym także z naszym Wydziałem. W PLO im. bł. ks. R. Archutowskiego uruchomione zostało także Koło Prawnicze, prowadzące (we współpracy ze Studencką Poradnią Prawną WPK UKSW) cotygodniowe lekcje z zakresu prawa dla uczniów.

Dzięki tej współpracy i osobistej rekomendacji Pana Tomasza Kowalczyka liczne grono uczniów PLO im. bł. ks. R. Archutowskiego stało się studentami UKSW, w tym naszego Wydziału.

W związku ze śmiercią Pana Tomasza Kowalczyka przekazujemy całej Społeczności Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. bł. ks. Romana Archutowskiego wyrazy współczucia oraz zapewniamy o naszej pamięci i modlitwie za Zmarłego.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 15 marca 2021 roku. Msza Święta w intencji ś.p. Tomasza Kowalczyka zostanie odprawiona w kościele pw. bł. E. Detkensa przy ul. Dewajtis o godzinie 9.00. Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele pw. św. Antoniego z Padwy w Mińsku Mazowieckim o godz. 13.00.