Konferencja Naukowa pt.: „Stulecie kanonicznego zatwierdzenia Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła"

Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa pt.: „Stulecie kanonicznego zatwierdzenia Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła. Kontekst historyczny, społeczny i prawny”

Zgromadzenie Świętego Michała Archanioła oraz Wydział Prawa Kanonicznego UKSW zaprasza do udziału w Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt.: Stulecie kanonicznego zatwierdzenia Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła. Kontekst historyczny, społeczny i prawny”

Konferencja odbędzie się 22 maja 2021 r. w formie hybrydowej /załącznik: program konferencji/.

1. Stacjonarnie (max 100 osób)

Auditorium Maximum

Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Wóycickiego 1/3, 01-938Warszawa

Aula im. Roberta Schumana

Ze względu na limit miejsc, podyktowany obostrzeniami sanitarnymi, prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 5 maja 2021 r., na adres: rafal.kaminski@uksw.edu.pl2.

2. Aby wziąć udział w konferencji w formie zdalnej, prosimy skorzystać z linku, który zostanie załączony w późniejszym terminie. Następnie wpisać swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy, zatwierdzić dane i dołączyć do wydarzenia.

Link do wydarzenia aktywny w dniu konferencji od godz. 9.30:

W imieniu organizatorów
Ks. Dariusz Wilk, Przełożony Generalny