XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego "Małżeństwo kanoniczne: poszczególne przeszkody zrywające i wady zgody"

Drodzy Studenci Prawa Kanonicznego,
Koło Naukowego Utriusque Iuris działające przy Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego "Małżeństwo kanoniczne: poszczególne przeszkody zrywające i wady zgody".  
Celem konkursu jest pogłębianie wiedzy z zakresu prawa i prawa kanonicznego, rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów prawnych oraz szerzenie świadomości prawnej, jak również integrację środowisk akademickich.
Konkurs jest skierowany do Studentów z wydziału, instytutu, katedry lub zakładu prawa kanonicznego.
Zaproszenie wraz ze szczegółowymi informacjami o formie konkursu znajdują się w załączniku. Bibliografia konkursowa zostanie przesłana po zgłoszeniu uczestnictwa.
Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie prosimy o zgłoszenie na adres e-mail knui.uksw@gmail.com. Czas zgłoszenia upływa 17 stycznia 2022 roku. Po tym terminie zostanie przeprowadzona eliminacja wewnątrzuczelniana.
Zapraszamy do wspólnej rywalizacji!
Z wyrazami szacunku
Małgorzata Łuczak
Prezes Koła Naukowego Utriusque Iuris
___________________________________________________
Koło Naukowe Utriusque Iuris
WPK UKSW
ul. Dewajtis 5,  01-815 Warszawa,
e-mail: knui.uksw@gmail.com
fb: http://www.facebook.com/utriusque.iuris.UKSW

 

ZAPROSZENIE
REGULAMIN
ZAŁĄCZNIK NR 1 -zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 


 

Copyright © 2022 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach