Projekt „Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW”

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzonym przez Biuro Karier UKSW projektem „Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” skierowanym do studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich kierunków dostępnych na UKSW, zwracam się z uprzejmą prośbą o możliwość zamieszczenia na stronie internetowej Wydziału ale też na profilu FB wydziałowym -  informacji dotyczącej zaproszenia na przedmioty ogólnouczelniane (w formie warsztatów on-line, połączonych z pakietem indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym).

Udział w warsztatach jest bezpłatny i będą realizowane na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3 - 4 pkt ECTS.
Wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na naszej stronie https://bk.uksw.edu.pl/node/55 oraz w regulaminie uczestnictwa https://bk.uksw.edu.pl/node/53


Rekrutacja w USOSweb rusza od 14 lutego stąd ogromna prośba o publikację tak szybko jak to jest możliwe z Państwa strony.
Z ważnych powodów nie mogłam odpowiednio wcześnie wysłać do Państwa informacji - proszę o wyrozumiałość i w miarę Państwa możliwości czasowych proszę o przychylenie się do mojej prośby.

Baner promujący projekt

Copyright © 2023 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach