Wydział Prawa Kanonicznego otrzymał kategorię A w najnowszej ocenie parametrycznej w grupie nauk prawnych

Wydział Prawa Kanonicznego, po odwołaniu otrzymał kategorię A w najnowszej ocenie parametrycznej w grupie nauk prawnych. Jest to czwarty wydział z tak wysoką oceną. Przypomnijmy, że Wydział Prawa Kanonicznego w pierwotnej parametryzacji (kategoria B) uzyskał najlepszą ocenę w kryterium osiągnięć naukowych i twórczych w grupie nauk prawnych. Po odwołaniu, decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego otrzymał kategorię A. Jest to czwarta jednostka naszego Uniwersytetu z wysoką ocena parametryczną obok Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej, Wydziału Teologicznego oraz Wydziału Nauk Humanistycznych.

W nowej ocenie parametrycznej Uniwersytetów brano pod uwagę cztery podstawowe kryteria: osiągnięcia naukowe i twórcze, potencjał naukowy, praktyczne efekty działalności naukowej i artystycznej oraz pozostałe efekty działalności naukowej i artystycznej.

Żródło: https://uksw.edu.pl/pl/uniwersytet/uczelnia-dzis/aktualnosci/1405-prawo-kanoniczne-z-kategoria-a 

Uaktualnienie planu zajęć

W odpowiednich zakładkach:

(Studenci - Studia stacjonarne, Studenci -Studia niestacjonarne, Doktoranci)  został uaktualniony plan zajęć.

Dzień organizacyjny dla Studentów I roku na Wydziale Prawa Kanonicznego.

Rejestracja na zajęcia wychowania fizycznego w roku akademickim 2018/19

Rejestracja na zajęcia wychowania fizycznego w roku akademickim 2018/19:

Szanowni Państwo, prosimy zapoznać się z informacjami dotyczącymi rejestracji na zajęcia wychowania fizycznego w roku akademickim 2018/2019.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II dla studentów warszawskich uczelni

Zaproszenie na wykłady w ramach XXII Festiwalu Nauki na UKSW

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXII Festiwalu Nauki na UKSW. W ramach tegorocznej edycji Festiwalu wykłady z zakresu prawa cywilnego i prawa karnego kolejny raz poprowadzi p. mgr Arkadiusz Mróz z Wydziału Prawa Kanonicznego UKSW. 

Umowy – kiedy i jak je zawieramy? (24 września 2018 roku, godz. 10:00, sala 326, ul. Dewajtis 5, Warszawa)

Kto i jak odpowiada za popełnione przestępstwo? Podstawy prawa karnego (24 września 2018 roku, godz. 11:00, sala 326, ul. Dewajtis 5, Warszawa)

 

Rejestracja na lektoraty języka obcego 2018/2019

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rejestracji na lektoraty języka obcego w roku akademickim 2018/2019.

Plan zajęć 2018/19- semestr I

W zakładkach Studenci (studia stacjonarne, niestacjonarne), Doktoranci został zamieszczony plan zajęć 2018/2019 pierwszego semestru.

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach